Comunitateeee! Suma tuturor respectelor. Merge treaba, da? Aseară am reușit să bifăm Cota 2 fără prea mari emoții. A fost a 3-a consecutiv câștigătoare. NU vreau să ne oprim aici. Astăzi trebuie să “lovim” un nou bilet în Cotă 2.
Domniiloooor! Chiar dacă afacerile la cota 2 par să fi prins viața acest lucru nu înseamnă că biletele mele garantează posibile câștiguri. Eu doar vă arăt prezint ce joc. Nu oblig pe nimeni să-mi copieze biletele. Decizia finală vă aparține.
Astăzi o să servesc tot tenis pe biletul în Cotă 2.
Am preferat să plasez biletul pe Betano. Prea bună promoția cu Pariul Gratuit de 100 de lei + 300 de Rotiri Gratuite la înregistrare.
Avem două sferturi de finală de pe tabloul masculin și feminin de la US Open. Oare am făcut alegerile corecte? Pumnii strânși pentru a 4-a Cota 2 consecutiv Câștigătoare.
Atenție! Joi seara ne revedem pe LIVE, ora 21:00 pe canalul de youtube “Doru Crăciun”. Puteți să apăsați și butonul de Subscribe. NU vă costă nimic.
Hai! Atenție la sumele plasate. Pariați Responsabil.
Cota 2 este:



1 Comment
Salut, Doricanho!
Vezi un 6-2, 6-3 la Iga, carevasăzică. Sper să nu se reediteze finala de la Wimbledon, 2025.
Baftă!