M-au dezumflat aseara oltenii si stelistii. Doar 1-0 s-a terminat meciul. Eu jucasem peste 2,5 goluri. Daca nu anula VAR-ul golul Craiovei, sigur am fi avut 3 goluri. Mama lui de aut si de VAR!
Bilantul meu la cota 2 pe luna mai este 7 WIN / 9 LOST.
Bilantul meu la cota 2 pe ianuarie a fost: 17 WIN / 14 LOST (3 unitati pe plus)
Bilantul meu la cota 2 pe februarie a fost 16 WIN / 17 LOST (1 unitate pe minus)
Bilantul meu la cota 2 pe martie a fost 14 WIN / 17 LOST ( 3 unitati pe minus)
Bilantul meu la cota 2 pe aprilie a fost 11 WIN / 16 LOST ( 5 unitati pe minus)
APASĂ AICI, ÎNREGISTREAZĂ-TE ȘI AI UN PARIU GRATUIT DE MAXIM 200 RON
Azi nu joc pe goluri! Am mers doar pe favorite, nu am nevoie de surprize pentru ca vreau sa inchei saptamana cu una castigatoare. Neaparat!
Cota 2 pe care o propun este aceasta:
APASĂ AICI, ÎNREGISTREAZĂ-TE ȘI AI UN PARIU GRATUIT DE MAXIM 200 RON



No comment yet, add your voice below!