Spuneam ieri că se întâlnesc cele mai mizerabile echipe din Spania și au ținut să demonstreze încă o dată de ce e așa. Anti-fotbalul lui Getafe și superioritatea numerică a Realului de 14 la 11, nu mai sunt lucruri noi sau necunoscute, dar ce e de netrecut cu vederea e ce i s-a permis lui Rudiger prin minutul 25. Dacă făcea asta în afara terenului, se considera vătămare corporală, dacă nu mai mult. Cu toate astea, nu a primit nici galben, pentru cel mai clar roșu care poate exista.
Incepuse perfect biletul de ieri, dar s-a sfârșit rău. Azi poate ies toate 5.
Martie: 2 bilete, -200 unități
Februarie: 28 bilete, +50 unități
Ianuarie: 34 bilete, +2300 unități
Cota 1.11 are Atletico la calificare. Prea mare, zic eu. Barcelona a spulberat totul până acum pe Camp Nou, dar să revină de la 0-4, trebuie multă șansă. Cred că se vor marca o mulțime de goluri oricum, în ambele porți. Pariez că nu pierde Atletico la mai mult de 3 goluri diferență. Dacă pierde la 4, probabil va fi și eliminată, deci prefer așa pentru o cotă mai bună.
U Cluj are cotă decentă la calificare mai departe în Cupa României. O joc.
Nijmegen și PSV marchează mult și nici apărări de fier nu au. Se vor marca măcar 3 goluri, în mod normal.
Mai am două meciuri luate de pe statistici.
COTA 5:



1 Comment
895K-Z4Y2QJ